THY En Az Lise Mezunu 50 Personel Alımı Başvuruları Başladı!


0
10 Paylaşım

THY bünyesine ilan şartlarını taşıyan adaylar arasından en az lise mezunu 50 personel alımı yapılacaktır. Yapılacak alımlara başvurular başlamış olup, 29 Şubat tarihine kadar devam edecektir…
Türk Hava Yolları (THY) bünyesine en az lise mezunu personel alımları yürütülmektedir. THY bünyesine yapılan memur personel alımlarında başvurular 25 Şubat 2019 tarihinde alınmaya başlamıştır. Bu başvuru süreci 29 Şubat 2019 tarihine kadar yürütülmeye devam edecektir. THY personel alımları, THY Teknik Anonim Şirketi bünyesine yapılmaktadır. Başvuru yapacak adayların, ilgili şartları taşımaları durumunda, yapmış oldukları başvurular ilgili başvuru sürecinde değerlendirilecek ve sonrasında ilgili pozisyonlarda personel alımları gerçekleştirilecektir. THY bünyesine personel alımları yapılması noktasında çok sayıda farklı ilan da bulunuyor. Bu ilanlarda üniversiteden yeni mezun olmuş ve hala öğrenci olan adaylara da ilanlar yayımlanıyor.

Bahsi geçen ilanlara ulaşmak için sitemiz isinolsa.com üzerinden arama yapabilirsiniz.

THY EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMLARI BAŞLADI

Başvuruda bulunmak isteyen adayların en az lise mezunu olması gereken ilanlarda; yaş şartı 18 ile 45 yaş arasında olmak şeklinde aktarılmaktadır. Yürütülecek alımlar büro memuru personel kadrosuna yönelik olarak yapılacaktır. Bu kadroya engelli personel alımları gerçekleştirilmektedir. Başvuru dönemi itibariyle askerliini yapmış veya tecilli olan erkek adayların başvuruları kabul edildiği gibi, kadın adayların da başvuruları alınacaktır. Başvuru sürecinde başvuruları alınan ve değerlendirilen adayların görevlerinde sorumlulukları; bölüm içerisindeki yazışmaların yapılması, evrak işlerinin yürütülmesi, bilgisayar üzerinden veri girişi yapılması ya da arşiv kayıtlarının oluşturulması, belge ve dökümanların elektronik ortama taşınması veya düzenli olarak kontrollerinin sağlanması gibi noktalardadır. İlgili ilanlara başvurmak isteyen adayların, başvuruları alınmaya başlamıştır. İŞKUR üzerinden alınmaktadır. Ayrıca adayların tercihen İstanbul’ da ikamet ediyor olmaları istenmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
10 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
İlginç İlginç
0
İlginç
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
admin

0 Yorum

Bir Cevap Yazın

Bir format seçin
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: