Freedive nedir? Ücretsiz mi?


0
1 Paylaşım

Freedive nedir? IMDb, Freedive isminde bir yayın servisi oluşturacağını duyurdu. Söz konusu yayın servisi, herhangi bir abonelik olmadan, ücretsiz olarak kullanılabilecek. Yapılan haberler sonucunda Freedive’ın ne olduğu büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. Peki, Freedive nedir?

FREEDIVE NEDİR?

Amazon, film ve diziler hakkında içerik sağlayan veri tabanı platformu IMDb ile birlikte çalışmaya karar verdi. Amazon ve IMDb, Freedive isminde bir yayın platformu oluşturacak. Amazon, IMDb’nin ücretsiz ve reklam destekli platformu Freedive’ın yayın hayatına başladığını açıkladı.

Freedive, ABD’de IMDb ve Amazon üyelerinin Amazon Fire TV sahiplerinin kullanımına sunuldu. Şimdilik, o bölgede kullanılabilecek ve platformda yer alan film ve programlar -şimdilik- ücretsiz olarak izlenebilecek.Freedive’de ‘No Small Parts’ ve ‘The IMDb Show’ gibi orijinal yapımlar da yer alıyor.

IMDb geçmişte de kısa dizi kesitleri, fragmanlar ve röportajlar yayınlıyordu. Bundan sonra Freedive ile bu hizmetini genişleterek kullanıcılara filmleri ve televizyon şovlarını tam halleriyle sunmaya başlayacak.
Şu an için The Illusionist, The Last Samurai, Memento, True Romance ve Awakenings gibi kültlerin yer aldığı platforma önümüzdeki günlerde daha fazla film ve dizinin eklenmesi gerekiyor.

Freedive‘daki içeriklere web sitesinden ve Amazon Fire TV cihazlarından erişilebiliyor ve yakın gelecekte mobil cihazlara da gelmesi bekleniyor. Ayrıca şunu da hatırlatmamız gerek, Freedive şimdilik yalnızca ABD‘de hizmet veriyor ve ülkemize ne zaman geleceği şu an için oldukça büyük bir merak konusu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
İlginç İlginç
0
İlginç
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
admin

0 Yorum

Bir Cevap Yazın

Bir format seçin
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: