E Okul öğretmen girişi 2018! Yazılı ve sözlü sınav sonuçları E Okul öğretmen girişi


1
8 Paylaşım, 1 Beğeni

E Okul öğretmen girişi nasıl yapılır? sorusu yazılı ve sözlü sınav sonuçlarını sisteme girmek isteyen öğretmenler tarafından araştırılırken, öğrenci ve veliler de E-okul VBS girişi ile notlarını görüntülemeye çalışıyor. Okullarda ilk yarıyıl için sınavlar yapıldı şimdi de sonuçlar teker teker açıklanıyor. Peki, e-Okul giriş nasıl yapılır?

E OKUL ÖĞRETMEN GİRİŞİ

E okul öğretmen girişi, sınav sonuçlarını sisteme girecek olan öğretmenler tarafından araştırılıyor. Öğretmenlerin E-Okul sistemine girdiği notları öğrenci ve veliler E okul VBS ile görüntülüyor. Öğretmenler e okul öğretmen girişi için https://e-okul.meb.gov.tr/ adresine giriş yapıp, e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi başlığı altındaki resimdeki rakamları kutucuğa yazdıktan sonra kullanıcı adı ve şifre ile E Okul öğretmen girişinin tamamlayabilirler.

e-OKUL ÖĞRETMEN GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYIN

E OKUL VBS GİRİŞ 2018

e-Okul sistemine giriş yapmak için ilk önce Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hazırlanan “https://eokulyd.meb.gov.tr/” adresine giriş yapmak gerekmektedir. Açılan sayfada sağ kısımda yer alan Veli Bilgilendirme Sistemi giriş alanında istenen T.C. Kimlik Numarası, öğrenci okul numarası ve güvenlik kodu alanlarını doğru ve eksiksiz olarak girmek gerekmektedir.

Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra ikinci aşamada öğrencilerin kimlik ve eğitim bilgileri sorulmaktadır. Burada istenen bilgileri de doğru girdikten sonra e-Okul sistemine erişim sağlanmaktadır.

e-OKUL VBS GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYIN

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Bakanlığın öğrenci ve velilerin kullanımına sunduğu ve son zamanların en çok tercih edilen hizmetlerinden e-Okul sistemi aracılığı ile öğrencilere ait birçok bilgiye anında ve kolay erişim imkanı sağlanıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
8 Paylaşım, 1 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
İlginç İlginç
0
İlginç
Sevimli Sevimli
1
Sevimli
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
admin

0 Yorum

Bir Cevap Yazın

Bir format seçin
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: