Bölgesel Zayıflama Diyet Listesi Tavsiyeler


0
3 Paylaşım

Bölgesel Zayıflama Diyet Listesi
Bölgesel zayıflama diyet listesi için 21 gün dayanmanız gerekiyor. Ne yazık ki, insanlar cinsiyet, genetik ve yaşam tarzlarından dolayı farklı bölgelerinde yağ depolayabilmektedir. Göğüs, basen, karın ve bel çevresi en çok yağlanan bölgelerin başında gelmektedir.
İnsanların genellikle göbek ve bel bölgesindeki yağları eritmek için diyetler üzerinde araştırma yapmaktadır. Ancak sadece diyet yapmak bu konuda etkili olmuyor. Diyetin yanında egzersizler yapmak gerekiyor. Egzersiz olmadan yapılan diyet programlarında sadece yüzde ve bölgede az miktarda zayıflama olmaktadır.
Bunun dışında göbek inceltici masaj uygulayarak, bölgesel fazlalıklardan kurtulmak mümkün. Bunun için melisa, kekik ve biberiye yağını karıştırıp, fazlalık olan bölgeye uygulayabilirsiniz.
Göbek Eritmek İçin Diyet Listesi
Göbek eritme diyet listesi için 21 gün boyunca bu diyete bağlı kalmanız gerekmektedir. Uzmanların yaptığı araştırmalara ve çalışmalara göre vücudun bir şeye alışması ve bir şeyden kurtulması için gerekli olan süre 21 gündür. 21 gün boyunca talimatlara uyulduğu takdirde bel ve göbek bölgesindeki yağlar, diğer bölgelere göre daha çok incelecektir.
Kahvaltıda meyve ağırlıklı beslenmek son derece önemlidir. Öğlen için bol yeşillik içeren bir salata ve akşam için de sebze yemeği tüketilmesi gerekmektedir. Göbek eriten diyet en fazla 3 hafta uygulanabilir.
Bölgesel zayıflamak için kişinin mutlaka ara öğünleri atlamaması ve karbonhidrattan da uzak durması gerekiyor.
Bölgesel Zayıflamada Limonlu Suyun Faydası
Zayıflamak için limonlu su olmazsa olmazlardan. Limonun birçok faydası bulunuyor. Yakıcı özelliği olmasından dolayı birçok kişi diyet programlarının içerisinde limonlu suya da yer veriyor.
Limonlu suyun etkisini gösterebilmesi için sabahları aç karnına içilmesi gerekmektedir. Bu vücudun gece boyunca kaybettiği mineralleri kazanmasına yardımcı olacaktır. Limon, kabızlığı ve ödemi gidermektedir. Kilo vermeye yardımcı limon suyu aynı zaman zararlı toksinleri vücuttan atmaktadır.
Bel Bölgesi İçin Tüketilmesi Gereken Yiyecekler
Kadınlar genellikle bel bölgesindeki yağlardan çok şikâyetçi olurlar. Bel bölgesini incelten besinler sayesinde sadece bel bölgesinde değil, aynı zamanda karın bölgesinde de incelme fark edeceksiniz. Tüketilmesi gereken besinler arasında ıspanak, yoğurt, kabak, ananas, hindi eti, badem ve yeşil çay bulunmaktadır.
Kalça Bölgesi İçin Tüketilmesi Gereken Besinler Nelerdir?
Kalça bölgesindeki yağlanmadan kurtulmak için protein ağırlıklı beslenilmesi gerekmektedir. Gün içerisinde en az 120 gram balık, yağsız kırmızı et ya da tavuk tüketilmesi gerekmektedir. Bu bölgenin erimesi için özellikle spor yapılmalıdır. Günlük yapılan 40 dakikalık egzersizler, kalça bölgesini inceletmeye yardımcı olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
3 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
İlginç İlginç
0
İlginç
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Sinirlendim Sinirlendim
1
Sinirlendim
admin

0 Yorum

Bir Cevap Yazın

Bir format seçin
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: